КУХНЯ

FoodBox – це оперативна доставка найпопулярніших страв та напівфабрикатів власного виробництва.

 Страви Італійської кухні:  Однією з найбільш розповсюджених та популярних кухонь світу є Італійська, вона по праву є однією з найкращих кухонь світу. Піца, від сервісу  доставки FoodBox готується виключно за класичною Італійською рецептурою, в приготуванні використовується соус власного виробництва, тісто вимішується та розтягується тільки руками без застосування механічних машин, і звичайно ж тільки з справжнім сиром моцарелла.

Страви Японської кухні: Основна начинка суші – це звичайно риба та морепродукти, які містять в собі надзвичайно велику кількість вітамінів, мікроелементів, жирних кислот Омега-3, а також життєво необхідних білків. Вони не піддаються термічній обробці, і саме тому можуть передати всю користь свіжих продуктів організму. Ці страви покращують серцеву діяльність, діяльність судин та шлунку, підвищують розумову активність та подолати затяжні депресивні стани. Що стосується рису то він надає організму велику кількість клітковини необхідної організму для покращення процесів засвоєння їжі.

Суші вживають разом з азійською приправою – васабі, яка має знезаражуючі та антисептичні якості.

Ну і найголовніше японська кухня – це чудовий вихід для тих хто бажає скинути кілька кілограмів зайвої ваги. Порція ролів містить всього 300-350 кілокалорій, а вміст жирів всього близько 4 грамів.